Dzisiaj jest: 5.8.2021, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Poligrafia, druk

Tematy związane z nadrukiem: druk ulotek, plakatów, materiałów billboardowych, laminowanie, reklama na samochodach, koszulkach, torbach.
Dodaj odpowiedź

Oklejanie własnego auta reklamą, czy reklama na wraku auta?

rozpoczęty 2 lata temu przez IReK
2019-02-11 11:53 62%
Zauważam od kilku lat popularność reklam na autach. Stąd mam dwa pytania:

1. Czy umieszczenie reklamy na wraku powiedzmy starego malucha, poloneza i postawienie go na bezpłatnym parkingu w centrum miasta jest legalne?
2. Jak wygląda u Was skuteczność reklam w postaci oklejenia auta? Jakie są koszty?

Dziękuję za wszelkie informacje
 
odpowiedziano 2 lata temu przez WorldKing
2019-02-25 16:19 53%
Nie jest to może metoda zgodna z moim postrzeganiem skutecznej reklamy jednak jest legalna. Ekonomicznie znacznie tańsza od innych rozwiązań. Wrak to koszt kilkuset złotych razem z oklejeniem lub nieco drożej jak mocujesz na dachu szyld.

Skuteczność jest jak dla mnie niezmierzalna. Pojazd jest jednak zauważalny wśród wielu nieoklejonych niczym aut. Kluczowe jest tu według mnie znalezienie odpowiedniego miejsca. Przykład: ruchliwe centrum miasta. Jednak tam większość parkingów jest płatnych, co ogranicza wykorzystanie wraka. Aaa i musi to być auto w miarę sprawne technicznie bo pojazdy bez lusterek lub bez powietrza w oponach mogą być zgodnie z prawem zgłaszane i usuwane z parkingu.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.