Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Prawo i reklama

Tematy związane z wymaganiami prawnymi dotyczącymi umieszczania reklam przy drogach krajowych, wojewódzkich, prawem autorskim itp.
Dodaj odpowiedź

Przechowywanie dokumentów

rozpoczęty 8 miesięcy temu przez rekt
2021-11-05 06:49 55%
Zastanawiam się jak to wygląda w Waszych Firmach/Biurach z przechowywaniem dokumentów? Czy dokumenty w formie elektronicznej przechowujecie wyłącznie w systemie księgowym (FV Sprzedaży/Faktury korekty Sprzedażowe/WNT(Zakupy) /WZ/PZ), czy wszystkie z tych dokumentów dodatkowo zapisujecie na dysku?
Dokumenty zewnętrzne krajowe przechowujemy w formie papierowej (kosztowe). Co z WNT - czy wystarczy przechowywanie w systemieksięgowym/na skrzynce pocztowej w zbiorczym folderze - czy powinniśmy również przechowywać je w formie PDF na dysku?
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez ttk
2021-11-05 08:07 54%
Wszystkie faktury drukujemy. Zarówno sprzedaż, jak i zakupy. Drukujemy rejestry. Numerujemy jednocześnie sprawdzając poprawność wpisów. Dla bardzo dużych spółek nie drukuję rejestrów tylko zapisuję na dysku w pdf.
https://www.praca-biznes.pl/nowoczesna-archiwizacja-dokumentow/

W niedługim czasie będziemy chcieli również przejść na faktury całkowicie elektroniczne. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.