Dzisiaj jest: 5.8.2021, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Tektura falista jako materiał na szyld.

Dodano: 3 lata temu Czytane: 458

Jednym z materiałów, które służą do tworzenia reklam Point of Sale jest tektura falista. Przy jej użyciu możemy wykonać dość tanią, a zarazem interesującą kampanię promocyjną dla wybranych produktów.

Tektura falista jako materiał na szyld.
Jednym z materiałów, które służą do tworzenia reklam Point of Sale jest tektura falista. Przy jej użyciu możemy wykonać dość tanią, a zarazem interesującą kampanię promocyjną dla wybranych produktów, usług lub przy budowaniu świadomości marki wśród konsumentów. Materiał ten z powodzeniem sprawdzi się zarówno przy tworzeniu tradycyjnych szyldów, stojaków sklepowych lub elementów wystroju z wybranym nadrukiem. Jakie jeszcze zalety ma tektura falista?

Główną popularność materiał zawdzięcza dwóm parametrom: trwałości oraz możliwości wykorzystania jej bez potrzeby obróbki. Reklamodawcy mają również dostęp do taniego materiału, który jest bardzo lekki. Pozwala to więc nie obciążać zbyt mocno posiadanego na reklamę budżetu, nie tracąc tym samym możliwości promocyjnych. Transport materiałów POS z tektury falistej jest bardzo łatwy ze względu na niską wagę, co przekłada się na prostotę montażu. W tym aspekcie tektura wygrywa nawet z tworzywem sztucznym. Odporność materiału zapewnia długą żywotność postawionego ekspozytora, stoiska reklamowego, czy owijek mocowanych do wybranych elementów w sklepie. Tektura jest także bardzo giętka, dzięki czemu umożliwia tworzenia najbardziej wymyślnych konstrukcji bez ryzyka pęknięcia w czasie obróbki.

Wartością dodaną są także właściwości ekologiczne, materiał można z łatwością utylizować bez straty dla środowiska. Ponadto wykonaną w ten sposób tablicę łatwo jest rozebrać i przenieść w inne miejsce. Do nadruku bardzo często wykorzystywana jest technologia cyfrowa, która aplikuje wybrany projekt wprost na materiał. Często firmy prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej kreatywnych projektów o ciekawej estetyce. Wynika to z podatności materiału na wszelką obróbkę, włącznie z planowanym odbiorem takiego ekspozytora wśród klientów. Wynika to z dość ciepłego charakteru materiału w odróżnieniu od metalu, szkła, czy tworzyw sztucznych. Niewątpliwą zaletą tektury falistej jest także możliwość szybkiej aranżacji zgodnej z aktualną potrzebą. Jeżeli przedsiębiorca zmieni istniejącą koncepcję, gotowy projekt można w bardzo prosty sposób nadrukować bez konieczności oczekiwania na wyschnięcie, czy na przygotowanie powierzchni pod nadruk.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.